حتماً بلاک شدن در اینستاگرام برای شما اتفاق افتاده است امروزه هر کسی به دنبال افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود می باشد. امروزه افرادی با زیاده روی در لایک کردن پست ها، فالو کردن بیش از حد، زمینه را برای بلاک اینستاگرام فراهم می کنند. وقتی صحبت از بلاک شدن در اینستاگرام می شود همه قصد دارند نحوه رفع بلاک در اینستاگرام را بدانند. اما آشنایی با انجام این فعالیت را ندارند که در گاسی وب قصد دارم این که چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم را تشریح کنم.

رفع بلاک اینستاگرام

6 علت بلاک شدن در اینستاگرام

1- تلاش برای افزایش فالوور در یک زمان

نشانه ظاهری ریپورت اینستاگرام به صورت موقت، سعی برای افزایش تعداد فالوور در یک بازه زمانی خاص بوده است برای مثال همه اسپم هایی را که در یک ماه گذشته به دنبال شما بود شما را فالو کرده بود را بررسی کنید من مطمئن هستم ۹۰ درصد این حساب ها مسدود شده اند. به احتمال زیاد دلیل ریپورت در اینستاگرام این است که از محدودیت های زیر کردند.

حداکثر تعداد لایک در هر ساعت ۶۰ مرتبه می باشد.

حداکثر تعداد نظرات در هر ساعت ۳۰ مرتبه می باشد.

حداکثر تعداد فالو در هر ساعت ۳۰ مرتبه می باشد.

در مجموع کاربران نمی‌توانند بیش از ۱۴۴۰ کنش را روزانه در حساب اینستاگرام انجام دهد یقین داشته باشید که این فعالیت‌ها را بر مبنای استاندارد انجام می دهید. عدم رعایت قوانین اینستاگرام منجر به بلاک در اینستاگرام می شود. در این صورت حساب با محدودیت مواجه می شود شما نمی توانید به مدت ۲ ساعت تا دو هفته لایک کنید، کامنت بگذارید و در دایرکت پیام بفرستید.

اگر بخت و اقبال با شما یار باشد و حسابتان موقتاً بسته شود هیچ کاری انجام ندهید و در هیچ جا چیزی ننویسید قبل از اینکه اکانت حساب اینستاگرام شما به حالت مقدماتی برگردد بروید و کمی استراحت کنید.

رفع بلاک در اینستاگرام

آموزش در دنیای تکنولوژی اینستاگرام ,بلاک ,انجام ,حساب ,ساعت ,شدن ,در اینستاگرام ,بلاک در ,می باشد ,مرتبه می ,در یک ,باشد حداکثر تعدادمنبع

رفع بلاک در اینستاگرام

بهترین لپ تاپ های Windows Business 2019

چرا به چیزی بیش از آنتی ویروس احتیاج دارید

انتشار اطلاعاتی از Galaxy A71 و Galaxy A51 سامسونگ

خبری خوش برای سامسونگی ها: اندروید 10 در سری «گلکسیS9» آزمایش شد

گوگل در برنامه جستجوی خود حباب آموزش ویدیویی را آزمایش می کند

راهنمای چت تصویری در فایرفاکس + تصاویر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Wilderme blogi کسب درآمد دلاری | مانی بردز مرجع کنکور ایران فروش اینترنتی کاغذ دیواری یوروآنلاین مرکز خرید قطعات دامپ تراک کوماتسو محوطه سازی با نوآوران اثر معماری مدرن هر چی که بخوای هر چی که بخوای